| AfloareiRazvan a întrebat:

Vreau sa dau la o facultate de informatica si vreau sa primesc o lista cu facultăți, modul de admitere si mediile daca se poate.

3 răspunsuri:
| GoldandSilver a răspuns:

La Cluj este cea mai buna facultate de Informatica: www.cs.ubbcluj.ro Aici ai planurile de invatamant:
www.cs.ubbcluj.ro/invatamant/planuri-de-invatamant/
Aici despre admitere:
...l-licenta/

| AfloareiRazvan explică (pentru GoldandSilver):

Se da admitere si la matematica si la informatica? Eu am fost pe profil uman si știu ca am de munca.

| GoldandSilver a răspuns (pentru AfloareiRazvan):

Se da la alegere mate sau info. Stiu, chiar nu ma asteptam sa fii de la uman, chiar ai foarte mult de munca, daca simti cu adevarat ca aceasta este calea, nimic nu te poate opri! happy