| Radu_Gheorghe_1993 a întrebat:

Vreau sa devin controlor pe RTB ma puteti ajuta unde ar trebui sa ma duc.

5 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Toate posturile la buget sunt blocate. Daca n-ai nici o pila in familie n-ai nicio sansa.

| umbra09 a răspuns:

La nebuni

| diaac a răspuns:

Presupun ca vroiai sa scrii RATB?

Nu se fac angajari momentan, dar poti urmari daca apar posturi aici: http://www.ratb.ro/angajari.php

Răspuns utilizator avertizat
| Radu_Gheorghe_1993 explică:

nu vreau sa iau bani de la lume sa dau amenzi sau etc.
am 21 de ani si as vrea sa schimb regimu comunist de 2 lei ca din cat ati vazut acum majoritatea controlorilor ataca copii si ii intreaba daca au bilet si normal elevi din clasele 1 si 8 ar trebui iertati ca si batranii majoritatea nu au bani sa si cumpere cardurile ratb cel putin ai ca la oameni are pensile dar copii ce sa faca 42 lei daca si ia abonament redus 25 de lei ce mai face cu ce mai face restul de bani dabia poti sa tii iei o paine