| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac curs de frizer sa am calificare si sa pot castiga bani ca si PFA.

Merita 22 de milioane?

Precizez ca "profesorul" este un frizer foarte cunoscut in oras si foarte scump daca mergi sa te tunzi la salonul lui.

1 răspuns:
| isemilia a răspuns:

Scuze, nu am nicio idee ce inseamna 22 de milioane. (presupun ca vorbesti de banii vechi) Daca iti permiti, iti place si daca mai e loc si de tine (adica daca in acel oras nu e saturat domeniul), atunci sigur da. Tine doar de tine sa alegi. (ps. Chiar si daca nu e asa, tot poti face cursul)