| elena33_1247 a întrebat:

Vreau sa fiu cantareata si actritza. Ce sa aleg? am o voce frumoasa dar ambele imi plac, mai ales cam facut un curs de actorie. DAu funda raspunsurilor bune!

Răspuns Câştigător
| MistikkGirl a răspuns:

Ambele draguta poti fi cum ar fi Hilary Duff sau Hayden Panettiere si multi alti. XoXo

6 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Ca si cantareata poate ai mai face un banut.e pacat ca s-a pierdut cultura in Romania, nu se mai fac filmele frumoase de altadata sa manance si actori o paine, filme gen liceeni sau orice altceva.romania e plina de oameni talentati dar uite ca s-a ajuns intr-o situatie in care degeaba ai talent daca nu ai cui sa ii arati asta. oricum niste lectii de canto ar fi dragute

| Sperman a răspuns:

O sa-ti seama mai tarziu ceea ce vrei sa faci cu adevarat! Noi nu putem sa-ti alegem viitorul.

| vlad24tm a răspuns:

Eu as zice sa incepi cu cantatul si apoi daca mai vrei sa incerci si la actoriewinking

Cam asa fac totihappy
Sper ca te-am ajutat.
FUNDA pls!:*

BAFTA!:*

| Anxx a răspuns:

Daca te descurci, poti sa le faci pe amandoua. Nu suntem noi in masura sa alegem pentru tine, ci tu esti singura care trebuie sa hotarasti ce iti place mai mult sa faci.

| Sasha89 a răspuns:

Ceaa ce iti plc cel mai multlove struck

| elena33_1247 explică:

Mersi mult