| strawberrycool14 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva! Am o prietena care este cantareata si are o voce chiar superba! Este si bogata si frumoasa si are corp de fotomodel! Toti baietii o plac! Intrebarea este:o plac pentru ca e bogata si arata asa? Ca la caracter e cam varza...e mincinoasa,e egoista,laudaroasa, fitoasa! ETC.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O plac pentru banii ei si pentru frumusetea ei

| neutrino a răspuns:

Sigur nu esti (cam mult) invidioasa? Daca e frumoasa, bogata, tanara si are si calitati, nu numai defecte, de ce sa nu fie iubita?

| bruuu a răspuns:

O plac doar pentru ca arata bine, dar nu-ti fa griji "merge doar de o tura" cum zic ei, dar nu cred ca o plac pe bune.In plus un baiat care intr-adevar e baiat v-a privi mai presus de aspectul fizic.

| MaxEnergyzed a răspuns:

Cred ca aspectul si banii...defapt cu siguranta...happy

| nklfjagfalkhgalkgh a răspuns:

Fii sigura ca o plac doar pentru formele si banii eiwinking...10 % sa zicem poate pentru caracter nici atatwinking

| Iulyan21 a răspuns:

Da-mi si mie id-ul eilaughing