| mai16 a întrebat:

Vreau sa ma angajez la mascati! stie cineva ce trebuie sa fac?

7 răspunsuri:
| 0vidius a răspuns:

Nu sunt complet sigur dar stiu ca trebuie sa fii jandarm si de acolo te transferi la echipele de interventie rapida(mascati).

| visatorul78 a răspuns:

Trebuie sa intri in Politie. Dai admitere la Scoala de Agenti Politie (Cluj Napoca sau Campina) si, dupa absolvire, incerci sa faci in asa fel incat sa fii repartizat de Detasamentul de Interventie Rapida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-i eviti cat de multi poti, daca ai ajuns pe TPU cu intrebarea asta, categoric nu ai astfel de sanse, nu-ti bate capu.

| gigel68 a răspuns:

laughing tragi la sala, te faci mare si iti depui un ceva la bgs. sau la fgm.

| gigel68 a răspuns:

@Operator, de ce sa-i evite? mascatii mananca oameni? laughing
sau cu mascatii te amenintau parintii cand erai mica?

| RzzV a răspuns:

Iti pui o cagula si zici la prieteni tai ca lucrezi la mascati

| sshhhhhttttt a răspuns:

Iti pui o punga neagra pe caplaughing