| anutzzaa a întrebat:

Vreau sa ma inscriu la facultatea de asistenta medicala generala din cadrul Univ Dunarea de Jos Galati. Este cineva pe forum care urmeaza cursurile acestei facultati la aceasta universitate? Daca da, as dori sa-mi spuneti cum este cu prezenta la cursuri, la laboratoare, sunt obligatorii toate, sunt severi profesorii? Eu locuiesc in Braila si lucrez tot aici si ar trebui sa fac naveta la Galati (15km). Credeti ca as putea face fata? Sau mai bine sa ma inscriu la scoala postliceala de asistente medicale din Braila? Este recunoscuta diploma de scoala postliceala acum dupa aparitia acestor facultati de asistente medicale? As dori mult sa imi raspundeti la aceste intrebari. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diploma de la postliceale bineinteles ca este recunoscuta. Cea de la facultate e doar un fas in plus.Inscrie-te unde iti e tie mai bine.