| paul365 a întrebat:

Astazi vreau sa inregistrez de pe un site local o emisiune video pe care vreau sa o pun pe un DVD.Vreau un program cu care as putea face acest lucru.
P.S.Vreau sa aiba si sunet. fuda

5 răspunsuri:
| ITHelper a răspuns:

Pai Adobe after effects, are si functie de DVD, dar poti folosi si Sony vegas pro, pentru o calitate mai inalta a sunetuluiwinking
Sper ca te-am ajutat! Funda?

| paul365 explică (pentru ITHelper):

Cu acest program pot inregistra emisiune respectiva cu sunet cu tot ce trebuie?

| ITHelper a răspuns (pentru paul365):

Da, si in caz ca ai pc de la Apple, foloseste IMovie happy

| paul365 explică (pentru ITHelper):

Nu am de la Apple am laptop de la Fujitsu Siemens.

| ITHelper a răspuns (pentru paul365):

Atunci incearca Sony Vegas pro 12, poti face pana si in Blu-raywinking