| AndreiVale a întrebat:

Vreau sa va intreb, se mai pot face bani in tara bani insemnand sa iti faci o casa sa iti cumperi o masina cat de cat ok.nu as dori sa plec in strainatate dar ma si gandesc ca in tara din cate am auzit este greu.de aceea intreb sunt doar la inceput de drum si as dori sa stiu cam incotro sa o iau.

1 răspuns:
| Laura a răspuns:

Se pot face foarte bine şi nu greu, contrar mitului. Oamenii în general sunt leneşi, nu prea deştepţi şi confortabili. Nu strică nici să te plimbi prin străinătate, e şi mai bine şi mai frumos. Ideea e că poţi şi să te chinui în străinătate şi să ai bani cât de cât în ţară, depinde de tine. Bani se fac şi din rahat dacă ştii să-l împachetezi frumos.