| dya_7401 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum pot ajunge la bollywood! adica trebuie sa am contacte sau ceva sau mai exact acre romance au ajuns la bollywood si ce studii au avut! imi puteti raspunde va rog multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| chandnisharma a răspuns:

Dya in bollywood reusesti numai daca ai castigat un miss world /univers si chiar si atunci trebuie sa faci favoruri.Eu am rude in india si recunosc ca a fost o vreme cand eram interesata de o cariera in bollywood insa slava domnului m-am trezit la timp.In fiecare zi in India zeci de fete sunt pacalite de directori de filme: le promite un rol in film cu conditia unei nopti de sex si chiar si dupa nu isi tin cuvantul, fetele isi pierd demnitatea si visurile fara nici un rezultat. E o lume dura, ti-as recomanda mai degraba sa incerci sa joci in seriale indiene (cu toate ca nici acolo nu bag mana in foc). dar daca tot vrei bollywood si insisti atunci sa stii ca trebuie sa fii o fata frumoasa si sa stii sa vorbesti. Eu iti doresc succes!
vezi linkul asta:http://www.123people.com/......p?/ext/frm

este despre o romanca care si-a incercat norocul in bollywood, numele ei este Julia verdes
(daca nu merge linkul da-mi mesaj pe privat )

2 răspunsuri:
| Gorgan a răspuns:

Uita-te la multe filme cu Raj Kapoor

| Vranceanu_Camelia_1994 a răspuns:

Eu ti as recomanda academia Indiana de arte dramatice din New Delhi.Trebuie macar sati incerci norocul! Cu Dumnezeu inainte!