| AcestaSuntEu a întrebat:

As dori sa stiu ce studii trebuie sa urmez pentru a ajunge prezentator de stiri din sport...Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| TraficantaDeVisee a răspuns:

Pai poti da la facultatea de jurnalism [care se bazeaza pe limba romana]. Desigur cand iti termini studiile nu devi direct ce ti-ai dorit, cariera ti-o faci pe parcurswinking. Fundita? :o2

| AcestaSuntEu explică (pentru TraficantaDeVisee):

Dar atunci cand termin studiile ce se intampla? voi avea macar un salariu acceptabil? laughing... undeva la 1500 de lei? puppy dog eyes

| TraficantaDeVisee a răspuns (pentru AcestaSuntEu):

Sincer nu stiu laughing depinde si unde lucrezi si cat de bine o faci presupun thinking happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul. Trebuie doar sa vorbesti mult si fara rost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru aşa ceva nu trebuie studii. E suficient să ai tupeu. Iar dacă eşti şi analfabet sau agramat ai şanse mari să ajungi super-cunoscut.

| moneantonella a răspuns:

Pai iti trebuie un liceu in domeniul stiinte sociale socilizare si o facultate de litere funda/