| oliviaa29 a întrebat:

:-* Am o intrebare, imi puteti raspunde?
http://www.dafont.com/cookielove.font
l-am downloadat,dar mai departe nu stiu ce sa fac. Vreau sa il pun ca font pe Messenger. Funda, multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| SuicideSilence a răspuns:

Trebuie sa dezarhivezi fisierul. si il copiezi in control panel -> fonts
apoi: messenger -> preferences -> apparence -> change fonts & colors -> cauti in acea lista "font" numele fisierului adica: "cookielove" -> ok -> apply. (partea proasta este k o sa vezi numai tu acel tip de scris. ceilalti o sa vada scrisul normal pentru ca ei nu au in pc acel fisier. "cookielove". dar daca il downloadeaza si ei aunci pot vedea caracterele tale. daca nu ai inteles: id_test_2@yahoo.com )