daniela
| daniela a întrebat:

A cumparat sau folosit cineva "maturica electrica" cu abur pentru podele (gresie, parchet, covoare) din aceea ce a aparut la televizor in reclama? cum merge?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Iti dau un sfat: nu te lua dupa tot ce apare la teleshopping! Marea majoritate sunt tepe! Mama s-a pacalit cu asa ceva!
Daca vrei sa faci curat, iti pot sugera niste produse pentru curatenie extraordinare (le-am probat!). Pe langa faptul ca sunt ecologice, mai sunt si foarte bune si sunt superconcentrate si curata foarte usor, fara sa depui cine stie ce efort. Imi poti scrie la: daniela.constantin@gmail.com
Astept mesajul tau.
Daniela

4 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Este teapa! sper ca nu ai cazut si tu in plasa sad

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Da eu am maturica electrica si se numeste H2O este foarte buna, dar pentru covoare o folosesc foarte mult, pentru ca pe gresie nu prea este indicata, deoarece lasa urme pe gresie, nu o sterge perfect cum ar sterge un mop, poate si din cauza ca eu am gresie lucioasa si nu stiu cum ar fi pe o gresie mata.Pentru covoare eu sunt foarte multumita, pentru ca le spala foarte bine si la varsta mea nu as mai putea sa stau sa le frec, cum le frecam odata.

| cotzobel a răspuns:

Sper ca nu vrei sa o comanzi...sau o poti comanda.asta daca nu ai ce face cu banii...produsele de la teleshoping nu sunt bune... e o mare teapa.asa cum zice si andreutz

| hugin a răspuns:

Aia de cureti plantele cu abur la 100 si ceva de grade?
cine da cu abur fierbinte pe plante si spera sa mai traiasca laughing Uita de tepele de la teleshoping oricum sunt produse de la magazinele de 3, 8 Ron big grin