| MaiaBST a întrebat:

Ajuatatima va rog! Eu am o planta in camera mea si cu toate ca tot timpul am tinut-o in casa, acum are purici. Problema cea mai mare e ca puricii sunt si pe geam, perdea! Ce sa ma fac?

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Mergi la aia la magazin ce vand produse pentru agricultura sau seminte ceva, probabil aia vand si insecticide, le spui ce problema ai si ei iti pot da o solutie, pui intr-o sticla de aia spary si stropesti planta, asa vei scapa de ei.

| DovleacTurbat a răspuns:

Arunc-o da-o dracu.

| Darius123456 a răspuns:

Si 100% ai si tu in cap