| mgtow a întrebat:

Ajung 4000£ sa mobilez o garsoniera cu pat dublu, masina de spalat, dulap pentru incaltaminte masina de spalat vase, aragaz si cateva chestii utile pentru a face un ambient fain in casa? In GB nu mi se par asa scumpe produsele pentru a mobila de casa si electrodomestice dar nu stiu exact suma de bani care imi trebuie.

Răspuns Câştigător
| Amials a răspuns:

Da

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Eu cu 4000 de euro mi-am facut o cabanuta intreaga, si tu sa nu fii in stare sa mobilezi o garsoniera cu 4000 de lire?

| mgtow explică (pentru cristi202):

Dar nu in Romania, in GB vreau.

| Violleta2022 a răspuns:

Ajung doar daca tot ce ai mentionat aici, le cumperi de la magazinele second hand.

| mgtow explică (pentru Violleta2022):

O masina de spalat cu 400 de lire frigider cu 300 un pat bun si spalator de vase. Dupa aia restul pentru ce e mai important si mai bag in timp restul nu e chiar asa cum zice lumea totul scump. Nou va fi nu la mana 2ºwinking