| Stefania_Bianca_1991 a întrebat:

Am dat din greseala cu soluție de făcut baloane pe perete ce fac? Vă rog ajutor

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Uzi un prosop foarte curat cu apa, il storci bine si apoi stergi peretele. Se va usca si nu se va mai cunoaste nimic.
Solutia de baloane este doar apa. cu lichid de sapun.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu crezi ca trebuia sa dormi de la ora 9?
Este miez de noapte si tu esti treaza si stai pe forumuri. Parintii tai stiu asta?

| aXy99 a răspuns:

Ii spui mamei tale, nu ar trebui sa se supere.

| Yurisa a răspuns:

O sa se usuce, stai linistita

| wpetterssone a răspuns:

Dacă ești în exterior dai cu apă, dacă ești în interior aștepți să se usuce și apoi ștergi cu o cârpă umedă locul murdărit (doar dacă rămâne o pată).

| alex15ccc a răspuns:

rolling on the floor) nebunule, vorbesc hormonii din tine.

| denisTiky a răspuns:

Pai...se usuca, eventual speli finut sa nu se duca vopseaua. Apropo, speli cu o carpa umeda. Bafta!

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Incearca sa dai cu apa usor!

| PantiGenesis a răspuns:

0774 017 453 pentru curatenie