| ramona11ramona a întrebat:

Cum imi refac profilul de facebook la normal ca l-am facut pe cel noi din greseala si nu imi place deloc

AJUTOR, AJUTOR:*:*cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

Răspuns Câştigător
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Nu mai poti face nimic. Nu mai merge dezactivat. Oricum facebook o sa il activeze la toata lumea mai devreme sau mai tarziu...

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Usor usor facebook-ul se va schimba si toti vor avea asa profilul. Oricum mi-e imi place cum arata noua interfata, arata parca as avea propiul "site".

| FursecCuCiocolata a răspuns:

Te referi la cronologie?
uite un raspuns tot de pe TPU. l-a scris cineva. cred ca iti va fi de folos pentru ca persoanei careia i-a fost scris raspunsul a fost multumita.
iata`l:
" Utilizaţi meniul după în partea din dreapta sus al News Feed dvs. pentru a alege ce poveşti te văd mai întâi. Alege Istorii recente întâi pentru a vedea poveşti în ordinea în care au fost postate, sau alegeţi Istorii evidenţiate În primul rând pentru a vedea cele mai interesante povesti din partea de sus a News Feed dumneavoastră. Filtrul de la liste de prieteni Faceţi clic pe numele unuia dintre dumneavoastră listele pe partea stângă a pagina de pornire pentru a vedea poveşti numai de persoane de pe lista care le-aţi selectat. Utilizaţi butonul înscrise la partea de sus a profilului unui prieten pentru a controla cantitatea şi tipul de poveşti care le vedeţi la ei în News Feed dumneavoastră. Ascunde o persoană sau un de tip poveste (de exemplu, un chestionar) Faceţi clic pe meniul drop-down care apare atunci când hover peste colţul din dreapta sus de o poveste pe care doriţi să o eliminaţi din stream-ul dvs.
Cea in care iti arata cine posteaza si cand posteaza!
daca e aceasta nu ai sanse sa scapi de ea.
Nu are nici o optiune sa o poti dezactiva "