| anonim_4396 a întrebat:

Am două saltele din burete și aș vrea să fac o singură saltea, lipind cei doi bureți și introducând într o husă mare. întrebare: Cum aș putea lipii cei doi bureți? Dau funda

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Poti incerca introducand o foaie de panza subtire intre ele (taiat din cearceaf), pe care ungi pe cele doua parti cu prenadez, sa se lipeasca cu buretele. Gata sandvich-ul!winking

| Steauafcsb a răspuns (pentru Bula):

Bula, băiat deștept​ care le știe pe toate...

| cristi202 a răspuns (pentru Steauafcsb):

Te pui cu Bula? happy

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Daca ai husa la ce sa mai lipesti? Sa iti faci de lucru, asta e alta poveste laughing Bety cea urata a fost se pare mai practica laughing

| Betty12345678 a răspuns:

Nu e neaparat nevoie sa ii lipesti. Daca husa e destul de incapatoare vor sta de la sine.