| ManTheMan8 a întrebat:

Am incercat si eu cateva "capcane" pentru cartite dar nimic imi puteti spune voi cum pot scapa de cartitele de pamant? ofer funda

Răspuns Câştigător
| Myyy3 a răspuns:

Vailaughing cate tehnici pe ei. Uite cum faci.Cel mai bine este sa ai la indemana vreo 50 litri de apa fierbinte pe care o torni in gaurile lor.Asta rezolva tot! funda cand scapi de ele

5 răspunsuri:
| Myyy3 a răspuns:

A mers nu?

| ManTheMan8 explică (pentru Myyy3):

Nu, dar ideea ta mi s-a parut cea mai buna

| ancaroxy01 a răspuns:

Pai banuiesc ca stai la tara si de ex cand sapi in pamannt si dai de ele le omori big grin fundita?

| Error1132 a răspuns:

Un caine bun te va ajuta sa scapi de problema. Sper ca am ajutat