| anonim_4396 a întrebat:

Am mobila de la camera maro inchis (doar usile sunt un crem ), biroul maro inchis ca mobila si canapelele oranj puternic.
Pot aborda alta culoare la pereti decat o piersica neutra ( nici prea deschisa )?

5 răspunsuri:
| Andyᵗᵐ a răspuns:

Eu zic un mov sau gri inchis.Ce pot sa zic imi plac culorile reci/inchise.

| prisacarul56 a răspuns:

Orice nuanta a culorii verzi.

| alinaiiiioana a răspuns:

Why not?
eu zic ca galbenul/cremul si chiar portocaliul ar fi dragute de asemenea ff bine cu maro-ul inchis si oranjul merge movul :d mna acum depinde de ce culori iti plac tie.

| Exposito1 a răspuns:

Recomandat ar fi acea piersica, dar poti sa alegi si altceva nu foarte inchis, o culoare calda.

| papaalin a răspuns:

Poti aplica un crem