| NickPop a întrebat:

ce culoare sa imi fac in camera tinand cont ca mobila o am de culoare maro inchis spre negru?
PS. o culoare ceva mai serioasa
sunt baiat

FUNDA

Răspuns Câştigător
| JungleHell a răspuns:

Am avut prima dată un galben deschis (ca și cerul senin așa). Acum am un galben deschis spre crem, o culoare mai caldă și liniștitoare. Am fost la fel de mulțumite de ambele.

5 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Ceva inchis- maro, gri

| mimi0202 a răspuns:

Daca te referi la ce culoare sa o varuiesti, pe langa clasicul alb, ar merge o nuanta de crem sau chiar de gri. https://www.google.ro/......ps?/search

| Adrian2k3d a răspuns:

Eu am mobila din camera de culoare maro spre negru si pereti sunt vopsiti in galben deschis pentru ca lumineaza camera o culoare mai inchisa nu se potriveste

| Locrici a răspuns:

Alb

| caty99 a răspuns:

Daca vrei poti sa folosesti un albastru deschis