| backback a întrebat:

Am nevoie de o otrava de gandaci foarte eficienta NU IMI PASA CAT DE TOXICA E

11 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

K900. E cea mai toxica, dar si noi folosim acasa.

| backback explică (pentru ThePoet):

Daca ai putea sa-mi dai un link de unde il pot cumpara ar fi perfect

| iKronstadt a răspuns:

Gândacii sunt perfect adaptați otrăvurilor existente, pentru că lumea nu face dezinsecție așa cum trebuie, iar insectele și-au dezvoltat imunitatea.
Ultima soluție: o bombă cu napalm!

Răspuns utilizator avertizat
| defibrilator a răspuns:

Cianura de potasiu, e atat de toxica de nu o gasesti s-o cumperitongue. Incearca un aparat cu ultrasunete, sau ultraviolete

| EdyJm3k3ru a răspuns:

Super Ekstox

| backback explică (pentru EdyJm3k3ru):

Nu am gasit nimic despre Super Ekstox

| EdyJm3k3ru a răspuns (pentru backback):

Super Estox
...nu mai tin minte exact dar stiu ca si eu aveam gandaci de bucatarie si cu el am scapat de ei

| radarcan a răspuns:

Recomand sanitox, taifun iar daca vrei ceva cu o remanenta mai mare incerca fendona. le gasesti aici pe toate;
http://www.einsecticide.ro/pag~oferta~anti-gandaci~66~next~21