| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva vreun fel de solutie de ucis gandaci, chestii de astea.dar care este toxica omului chiar mortala?

5 răspunsuri:
| adyy95 a răspuns:

Da, stii ciocolata aia verde de o dai la sobolani aia e mortala daca nu se intervine rapid cu tratamanet iti provoaca hemoragii interne in doze mari! App, vezi sa nu omori pe cinevalaughing

| Mus1k a răspuns:

Tu esti nebun cu capu' > Mortala omului? Marş si invata... poate pui la ai tai in pahar la cum arata intrebarea asta....Mai bine puneti-o singur in pahar si da-o pe gat!

| Spitz10 a răspuns:

Du-te ma la lucru.Tu n-ai ce face cu viata? Chiar vrei ceva mortal, mananca dracu niste fasole si besestete, cel mai mortal gaz. Puneti niste petarde in gura si dale foc daca chiar esti asa de prost.Inloc sa omori pe cineva, mai bine te razi la p.a.

| teodora2799 a răspuns:

Cu petrosin

| Paul_Coman_1994 a răspuns:

Daca vrei sa te omori fa-o dar asculta parazitii-metode clasice de sinucidere.Hope it helpsbig grin