| Everestcompany a întrebat:

Am o cositoare,e de aceea ce are doua manere ca o bicicleta,are doua roti, si mergi in spatele ei.are lama de cam un metru. problema este ca ii merge motorul in hopuri, si nu stiu din ce cauza.si e noua cositoarea.stie cineva din ce cauza,va rog? are benzina si ulei, nu e asta problema.

Răspuns Câştigător
| LIN2010 a răspuns:

Aceste''moto-unelte'',necesita intretinere curenta, pot fi mai multe cauze, cel mai bine e sa o duci la un specialist pentru verificari si reglaje. Succes

1 răspuns:
| Broadband a răspuns:

Carburator infundat sau nu se alimenteaza cum trebuie