| Eyesblue a întrebat:

Am o masina de spalat Whirepool automata si nu stiu cum sa verific daca este functionabila. Am luat-o de la cineva care nu a mai folosit-o demult si cum pot sa fac ca sa vad daca merge. Trebuie neaparat instalata la apa?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da trebuie si fara manual o sa te chinui sa o pornesti putin, de aia e bine sa cumperi ceva nou si bun in garantie

| Peridava a răspuns:

Da. E bine sa o instalezi la apa. Daca nu trage? Daca nu evacueaza? Daca doar o pui in priza si porneste motorul.
Masinile Whirlpool sint in general bune.