| dc97 a întrebat:

Am o problema cu geamul de termopan, am incercat sa rabatez gemul s-a deschis si de jos si de sus avand doar in partea de jos dreapta sustinere, ramanand blocat asa. Nu mai pot sa il inchis. Ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| Ramina a răspuns:

Incearca sa il impingi cu putere si sa tragi de maner in jos in acelasi timp ca sa se inchida complet, apoi se va deschide normal cand il deschizi din nou, la mine functiona cand pateam asta.