| theceoking a întrebat:

Hello TPU, am o problema. Am un geam de termopan compus din doua geamuri. Adica unul se deschide din stanga si unul din dreapta. Astazi dupa ce am deschis geamul nu am reusit sa il mai inchid corect. Partea de sus nu se inchide corect. Adica pur si simplu nu vrea sa se inchida complet. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| ValentinGabi a răspuns:

Poți chema echipa ce l-au instalat și-l repară sau uită-te pe Youtube și-l poți face tu cu puțină răbdare

1 răspuns: