| Rommel_Kasyry_1975 a întrebat:

Am un espresor de cafea marca saeco odea go. nu mai functioneaza, l.am curatat si tot degeaba, acum nici nu se mai alimenteaza cu energie, cineva ma poate ajuta cu un sfat¿?

3 răspunsuri:
| nutuxcristian a răspuns:

1. Citeste manualul lui de instructiuni in acest caz, si vezi ce poti rezolva.
2. Ai garantie? Du-te cu el la sediul de unde l-ai cumparat; daca nu ai garantie, poti plati contravaloarea interventiei.
3. Verifica daca nu este vreo capsula blocata in aparat; o poti scoate manual, urmand acelasi procedeu cu cel al curatarii interne
4. Poate este vreo problema cu cablul de alimentare
5. Poate inainte de a-l curata, el nu mai functiona deoarece trebuia detartrare facuta sau indepartarea calcarului

| Rommel_Kasyry_1975 explică (pentru nutuxcristian):

Am rezolvat problema.merci mult. l-am aruncat la gunoi. si altu nou.

| nutuxcristian a răspuns (pentru Rommel_Kasyry_1975):

laughing))))