| Cr7adi a întrebat:

Am un pechinez.Este femela si are 3 ani.Noaptea nu vrea sa doarma numai ca tatăl meu.Si dacă doarme cu tatăl meu îl deranjează fiindca sforaie tare cainele si tata are de lucru.Ce ziceti de soluția de a-l pune într-o cusca de transport si totodata sa ii pun si niste apa. FUNDA

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Pune-o in cusca, va dormi acolo.Si cateaua mea sforaie si expulzez din dormitor fara comentarii.

| adinaTPU a răspuns:

Catelul tau sforaie pentru ca are o problema: In mod obisnuit, nasul cateilor ar trebui sa fie umed si caldut, insa mai exista si cazuri in care acesta poate fi uscat sau chiar crapat.

Citeste mai mult pe: http://animale.acasa.ro/......56875.html

| gabytzzaLOVE a răspuns:

Eu nu am probleme cu asta pentru ca noaptea dorm bustean dar oricum inchideo undeva