| Cr7adi a întrebat:

Am un pechinez.Este femela si are 3 ani.Noaptea nu vrea sa doarma numai ca tatăl meu.Si dacă doarme cu tatăl meu îl deranjează fiindca sforaie tare cainele si tata are de lucru.Ce ziceti de soluția de a-l pune într-o cusca de transport animale si sa îl pun singur cu apa într-o alta camera singur? In cât timp se va obisnui?

Răspuns Câştigător
| SpeedTeK a răspuns:

Lasa-l, probabil v-a plange dar se v-a obisnui, de oboseala v-a adormi, a2-a seara va plange mai putin si tot asa...tongue