| Gigi34 a întrebat:

Am un pui de găină. Mama lui l-a abandonat. Au fost mai mulți dar mama lor le-a făcut felul, așa că am mai putut salva doar unul. Are piciorul rupt/luxat și abia poate merge și nu știu ce pot face. Încă e mic, vreau să pot face ceva, m-aș duce la veterinar, dar nu știu cât trebuie să plătesc plus că acum nu am bani că i-am cheltuit cu școala.

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Ciorbita de pui

| ValentinMihai78 a răspuns:

Nimic. Curmă suferința și eutanasiează puiul. Nici un veterinar nu poate face ceva!