| enevasile92 a întrebat:

Am o gaina cu piciorul rupt ce pot face? Fara raspunsuri veterinar

Răspuns Câştigător
| 0Alexander0 a răspuns:

@suntserios rolling on the floor)))
Nu am găini, dar din câte ştiu osul rupt se poate regenera chiar şi la găini.
Am un vecin care a aruncat găina peste gard big grin şi şi-a rupt piciorul. A avut grijă de ea, adică in fiecare dimineaţă o lua şi o ducea la mâncare, şi încet, încet, ea şi-a revenit. Acum găina aia n-are nicio problema. Sincer nu ştiu cât o să dureze, ştiu doar că în unele cazuri merge. Timpul rezolvă totul.; D

| 0Alexander0 a răspuns (pentru 0Alexander0):

Uhm....acum depinde şi cât de bătrână e găina, dacă e prea bătrână, fă-o supă!