| ligiat96 a întrebat:

Am vopsit in urma cu aproximativ 2 saptamani un mobilier cu lac colorat, cum pot sa scap de mirosul neplacut de lac? Am nevoie de idei cat mai practice.
Multumesc! Funda

Răspuns Câştigător
| LIN2010 a răspuns:

Prin aerisiri dese, mirosul specific lacului proaspat va disparea dupa aproximativ o luna.Respecte

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Numai prin aerisire, iar data viitoare folosind lac pe baza de apa.

| AgathaRo a răspuns:

Daca nu folosit vopsele si lacuri pe baza de apa, nu aveti decat sa mirositi solventul. Ia un Glade.

| Lexi888 a răspuns:

Da cu apa, cu o carpa umeda

| Lexi888 a răspuns:

Daca nu mai caută pe net