| ogenica a întrebat:

Are cineva din voi rame foto digitale? Merita sa dau banii pe asa ceva? Am pe pereti multe poze de familie si ma gandesc ca pe o rama digitala as pune mai multe.
Voi ce spuneti?

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Intr-adevar intra mai multe poze si le poti schimba cand vrei dar poza poza e altceva, as merge pe poza printata pentru ca e altceva.

| Diana1306 a răspuns:

Buna! Dupa mine merita sa dai banii pe aceste rame. Eu mi am cumparat de pe acest site si sunt foarte multumita de aceste rame, le recomand cu drag.
https://www.gardianul.ro/electronice/rama-foto-digitala/