| xFaith a întrebat:

Am cautat pe google rame pentru poze si mi-a dat numai rame digitale oh go on`. Imi spuneti si mie cat ar costa o rama pentru poza? Dau fuunda happy

3 răspunsuri:
| Loly a răspuns:

Pai eu am vazut in Kaufland rame si la 4 lei.Intr-adevar,nu erau prea extraordinare dar nici urate nu erau.Pai de la 4 lei in sus gasesti rame.insa depinde si de dimensiune.alea mai mari sunt mai scumpe.Dar daca vrei o rama frumoasa o poti cumpara de la vreo 15 lei in sus...Bafta.

| Négatif a răspuns:

Păi depinde de ramă.
Am văzut rame care costă de la 10 lei în sus, dar sunt şi mai ieftine.
Succes.

| aLyNTuLCeA a răspuns:

In jur de 20 lei cred