| anonim_4396 a întrebat:

As vrea niste idei(si cu poza, daca se poate) pentru decorarea unui birou cu rafturi. Ce as putea sa pun pe fiecare raft, astfel incat sa arate cat mai bine(nici prea gol, dar nici prea incarcat). Sa pun intr-o parte a rafturilor carti(am multe carti) si in alta parte parfumuri, creme & co? Sau sa le combin. Mai am reviste, carcase cu filme, muzica, lucruri de design(clepsidre, rame) si as vrea niste idei cum as putea sa le aranjez pe toate, astfel incat sa arate super.

3 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Conteaza sa-ti placa tie, sa se potriveasca cu designul camerei.
ai putea sa pui carcasele de dvd, filme intr-o parte si alta parte si in mijloc clepsidra, poze pe partea de sus, cosmeticile sa inconjoare poza...