| Anahiteamo a întrebat:

As vrea sa stiu daca ma pot inscrie la Romania Danseaza pentru anul viitor inca de anul asta. Cum as putea sa ma inscriu online, adica mi-ati putea da un link pentru asta? Sau daca nu un nr de telefon de la cei care se ocupa de emisiune ca sa aflu informatii direct de la ei? DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
uite un link cu numerele de telefon.
http://www.bestmusic.ro/......24846.html
O zi frumoasa sa ai:)

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Dacă vrei pentru. anul care vine mai aşteaptă.
Numai bine

| RedNose a răspuns:

Daca nu au facut reclama la tv sau pe site-ul antenei 1 nu poti sa te inscri abia atunci cand anunta ei ca se pot face inscrieri sa mergi.

| Own3r a răspuns:

Intra pe site-ul lor.

| Annitu30 a răspuns:

Pe site-ul lor au formular de inscriere