| popecu a întrebat:

Astazi eu am spart un geam la o usa. Usa are practic doar geamul doar ca avea rame ca la termopan. Usa are structura unei usi de termopan doar ca este sticla mult mai subtire, aproximativ 4 mm grosime. Oare se poate cumpara geam si sa il pun tot la usa asta? Cam ce pret ar avea? Va rog! E urgent! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| cyupaku a răspuns:

Masori cu o ruleta exact si mergi la geamgerie si acolo afli pretul, deoarece preturile difera vreo 50 de lei te costa

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Scate rama geamului si fugi cu ea la un centru, sa taie ei geamul si sa-l puna pe rama, altfel risti sa nu-l poti pune singur, sau sa fie prea mic, ori prea mare.
Cat pun ei geamul pe rama, tu ai timp sa intrebi cat costa, sa fugi acasa si sa faci rost de bani!

| tril a răspuns:

Da, se poate cumpara si monta. Doar ca sticla este foarte scumpa. Nu pot aprecia cat.