| Dr0gul3tz a întrebat:

Aveti idee ce substante consuma salcamul si ce substante consuma caisul?
Daca se poate si un site unde arata ceva procentaje?
Ideea ar fi urmatoarea: Pot planta un cais relativ aproape de un salcam deja existent?

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

TOATE plantele consuma:
- dioxid de carbon
- apa
- lumina
- ingrasamant (animal waste)

evident ca poti sa plantezi un cais langa un salcam, atat timp cat are destula lumina

| GicaGigekGica a răspuns:

Pai Salcamul consuma Vodka, Stalinskaya, din astea ca el e mai tare
Caisul consuma sampanie si vin laughing

| funnymind a răspuns:

Nu știu de ce te agiți. Poți planta caisul chiar și lângă un Oțetar Roșu. Totul tine de cum plantezi, când și cum o faci.winking