| demonangel37 a întrebat:

Buna acum doua zile am zugravit in toata casa iar in camera mea este culoarea verde toata si as dori si eu daca se poate sa stiu ce asorteuri sa pun, lustra, draperii, si chesti care sa se potriveasca cu camera va rog dati-mi cateva ideei este un verde pal dau fundita pentru ideea cea mai buna multumesc

Răspuns Câştigător
| McCadu a răspuns:

Daca este un verde pal (nu in genul celui de la cosmote) ar merge o lustra crem, de fapt nu o lustra ci o aplica crem sau galben pai. Despre draperie probabil un maro dar nu foarte inchis, sau chiar verde. Eu am un maro mai deschis, pereti verzi cu chenare crem, si aplica crem cum efecte de fum pe ea si merge super, inspira un aer mai oriental, sunt culori naturale.

1 răspuns:
| cristi202 a răspuns:

Http://www.picturadecorativapepereti.blogspot.com/ Poate gasesti ceva idei si pe acest site pentru decorarea camerei.