| nutzyku a întrebat:

Buna am achizitionat o masina de spalat Beko WMB 71042 M si nu pot sa ii selectez programul de spalare etc si sa o pornesc se aprinde ecranul cand vreau sa selectez cat timp sa spele la cate grade si rotatiile nu ma lasa adica aps pe butoane si nu se intampla nimic mentionez ca masina este noua Va rog ajutati-ma!
E urgent!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cand ai cumparat masina ai primit si o carte tehnica. Citeste cartea tehnica si o sa afli exact cum trebuie sa procedezi.
P.S. De regula masinile de spalat au si unele cleme din plastic, folosite pentru a le bloca pe timpul transportului. Ai scos acele cleme?