| MihaiPaleologu a întrebat:

Buna, am gasit in curte niste bucati de sina de tren, de la bunicul meu care a lucrat pe vremuri la Cfr, daca o duc la fier vechi mi-o accepta? Si cam care ar fi pretul pe kg? am cam 100 kg

4 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Depinde la ce fier fiechi te duci, o sa le para la astia dubios o sina de tren, 0.8 pana la un leu kg de fer.

| AKARA0 a răspuns:

O primește, fierul se cumpără la 50-70 bani un kg sa zicem că scoți cam 50-70 lei dacă e de 100 kg

| Noone09 a răspuns:

O vor accepta pretul fierului parca era 0.50 din care o să-ți puna o taxa de mediu sau ceva de genul de
Cel mult 20% Deci dupa ce iti va aplica si acea taxa vei ramane cu 40 35 lei

| lazar123 a răspuns:

Da prețul pe kg e de 3 bani A scăzut mult