| EvaTramell a întrebat:

Am o problema. Am bagat din greseala hainele albe pe programul de incaltaminte. Este ceva?
Problema este ca imi este frica sa nu se intample ceva cu masina de spalat.
Dar ce vreau sa zic este ca programul isi continua spalarea chiar daca sunt haine in loc de incaltaminte. va rog sa ma ajutati. Vreau sa stiu. Imi este frica sa nu se intample ceva cu masina. Va rog ajutati-ma. Inca odata programul isi continua spalarea daca sunt haine in loc de incaltaminte. VA ROG SA MA AJUTATI. VA ROG!

Răspuns Câştigător
| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a răspuns:

Pai trebuia sa opresti masina de spalat cand ai vazut ca ai gresit programul.
Oricum, nu cred ca se va intampla absolut nimic, deci nu ai de ce sa iti faci griji!winking

2 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Woow :o Ce disperi pentru o masina de spalat. Pai si daca se intampla ceva, exista reparator de masini de spalat, exista magazine de electronice, electrocasnice. :-s Eu nu as face atata caz de necaz pentru o masina si niste rufe oh go on

| EvaTramell explică:

Am incercat sa -l opresc dar nu am putut.
oricum nu s-a intamplat nimic Slava Domnului
si oricum multumesc