| darkangel_2966 a întrebat:

am o problema, de vreo saptamana am o gardenie si de cateva zile a inceput sa i se usuce frunzele si sa cada, am observat de asemenea ca incep sa ii cada si bobocii, ce as putea sa fac ca sa nu o pierd, mersi anticipat ofer funtita

Răspuns Câştigător
| mioara a răspuns:

Intra pe www.gradinamea.ro

2 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

Nu cumva este prea cald unde o tii mutai locul da o la lumina si pune-i apa doar in farfurioara isi trage singura

| jolie a răspuns:

Poate a deochiato candva daca o uzi regulat temp camerei e normala alta explicatie nu ai dai cu aghiasma big grin