| andreeaandreea922 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare!
Voi ce solutie folositi pentru curatarea usilor din interiorul casei?
La mine ori cu ce as da raman urme.
Multumesc!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Puteai spune si ce tip de usi ai.

| LolaLollita a răspuns:

Eu folosesc in toata casa un Pronto Multi-suprafete 5 in 1.
Acesta curata, indeparteaza praful, elimina pana la 90% dintre alergeni, ofera stralucire si inlatura amprentele si urmele.
De asemenea, poate fi folosit pe piatra, metal, electronice, sticla sau lemn.

| LollypopMe a răspuns:

Eu folosesc Pronto dar numai in varianta Clasic si nu lasa urme!

| K13 a răspuns:

Depinde.
Daca usile sunt din lemn, poti folosi Pronto lemn curat.
Daca au geamuri. Foloseste o solutie pentru geamuri si sterge cu un ziar mototolit.
Pentru orice pata mai naravasa, foloseste cu incredere Cif si putin efort apoi sterge cu o carpa putin umeda.

| Mihaela1100 a răspuns:

Eu folosesc pronto curata foarte bine

| MadrYx a răspuns:

Pronto,seniorita laughing