| HimoSsa a întrebat:

O intrebare mai intre fete!
Fetelor ce folositi pntru curatarea tenului de puncte negre?!
Imi doresc ceva cu efect si care deja ati obsevat ca merge si la voi.
Dau Funda!♥

Răspuns Câştigător
| Alexandra_Aly_1997 a răspuns:

Eu am o crema de la avon ca un fel de gel ma dau pe fata ma spal si apoi ma dau tot cu o crema de la avon ambele sunt ca un fel de set si sunt de miere la mine a functionat si pentru cosuri si pentru puncte negre happy

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

La mine merge cu lotiunea,, lara,,

| allison20 a răspuns:

Eu folosesc in fiecare saptamana o masca purificatoare pe baza de argila. Punctele negre se diminueaza si devin mai putin vizibile. Poti sa cumperi din magazine la preturi accesibile. Eu de la Avon mi-am cumparat o astfel de masca si sunt foarte multumita de efectele ei.

| allige243647 a răspuns:

Eu am incercat multe chestii si nu a mers niciuna. Am incercat creme, masti, abur si diferite produse cosmetice dar la mine nu a functionat. Iti recomand sa te duci la un salon si sa iti faci un tratament. Sau daca ai cunostinte care lucreaza in domeniu roaga-le pe ele. Asa am facut eu. Costa 50 - 70 de lei dar merita, adica eu nu mai am probleme;] Sper ca te-am ajutat.;''kBye