| Iuliana197 a întrebat:

Am si eu o intrebare: cum pot sa sterg geamurile bine si sa straluceasca? Tot timpul cand le sterg imi raman urme pe ele. Ma ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Trynda a răspuns:

Dai cu solutie de geamuri sau pur si simplu apa. Freci cu o carpa si dupa dai cu hartie igienica sau servetele. Trebuie sa freci bine si nu raman urme. Dupa ce se uda geamul se da cu multa hartie. Absoarbe apa si nu lasa urme.

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
eu daca nu am solutie speciala pentru geamuri, folosesc spirt, apoi sterg cu ziar, incearca si ai sa te convingihappy
O zi frumoasa sa aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge-le cu Pronto! happy

| marcous a răspuns:

Ce solutie pentru geamuri folosesti? Incearca Clean

| Mitrea_Valentina_1986 a răspuns:

Geamurile se sterg cu ziar, mie imi ies bine

| silvius162003 a răspuns:

Buna,

Eu folosesc See Spary, un produs cu proprietati deosebite si foarte eficient
http://www.amway.ro/product/8116,l-o-c-plus-see-spray-glass-cleaner
Pentru mai multe amanunte, email: silviu_office@yahoo.com

| Wiro a răspuns:

Solutie speciala.

| alexa_8934 a răspuns:

Cu spirt si ziar

| mirunapa3 a răspuns:

Buna iuliana.eu lucrez intr un hotel in strainatate si fac curatenie..si iti spun si tie secretul nostru de a avea geamurile curate stralucitoare si fara urme..amoniac cu apa calda. pui jumatate amoniac jumatate apa calda..si iei un burete si dai pe geam cu solutia, apoi usuci apasand... spor!