| yoni a întrebat:

Buna:*. Am si eu o intrebare... vreau sa fac ceva... un accesoriu ceva deosebit pentru dormitor si sufragerie... ce idei aveti si daca stiti spuneti-mi ce materiale se folosesc si cum se facebig grin

Răspuns Câştigător
| danutza a răspuns:

Http://www.condo.ro/......casei.html

sper sa iti fie de folos gasesti o multzime de idei practice

bafta

5 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Un ceasa mare de perete... dintr0o bucata de carton care sa te duca q gandul la cafenelele de odinioara...arat ff bine si e de efecthappy

| TonyMotola a răspuns:

Tot ce pot sa te sfatuiest este cea ce si eu as vrea sa am in casa este o mobil din placi de rigips am vazut la cineva si am ramas tabloou ce sa mai nu mai aveam cuvinte dar nu ma intreba cum se face ca nu stiu.
Tata se pricepe la zugraveli si alte chesti...

| albastrel a răspuns:

Hmmm mie imi plac enorm veiozele acelea mai mari...in forma de floare...intr-un colt din camera ar da super! sau un ceas de perete antic...foarte deosebit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna yoni asta seara nu prea am inspiratie, dar a propos de ceasuri de perete, eu am realizat pe cadranul vechiului ceas urmatoarea compozitie; dupa ce am scos bateriile ca sa se opreasca acele aratatoare in timp ce lucram la el... am cautat poze ale celor din familie nu prea mici si nici prea mari, cat de cat recente si daca se poate cat mai vesele, le-am decupat cam la aceeasi marime fiecare dar nu e necesar sa fie identice ca marime nici ca forma (daca esti dibace poti face forme ovale daca nu merge si patrat sau romb) si uite asa dupa ce am avut pe masa vreo 8 poze am cautat locuri pe fundalul ceasului unde mi-a convenit sa le lipesc - se uita unii la altii sau stau spate-n spate, pozele sa fie bine lipite sa nu se agate acele - GATA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut TonyMotola, pai e interesant ce scrii tu, intreaba-l pe tatal tau despre ce e vorba mai exact si fa-ne si noua un rezumat, mersi