| GogosikaInfuriata a întrebat:

Cum face voi salata de fructe? :d Desi pare o intrebare mai stupida, vreau si alte retete in afara de cele "originale" tongue Stiti ceva mai deosebit? Si pentru o cina romantica ce recomandati? big grin Multam! astept muuuuuulte idei :*:*

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Vei primi probabil o multime de idei de retete. Insa cred ca cel mai important e sa ai cu tine acolo la cina un zimbet sarmant, o privire dragastoasa, o atitudine degajata, o glumita buna, si o gramada de atentie pentru cel vizat. Cred ca, indiferent de mincare sau desert, acestea sunt cele mai importante.

O idee de salata de fructe simpla: mere rase cu zahar, cu esenta de rom si stafide. Nici nu iti inchipui ce gust poate sa aiba!
Iar pentru cina, nu conteaza neaparat ce gatesti, ci ceea ce va place la amindoi. Fa ceea ce sti ca va place mai mult sa mincati impreuna.
Si, daca nu voi fi dus cu mintea la alte lucruri, o sa ma bucur diseara pentru voi stiind ca o pereche are pe undeva o cina romanticahappy. Sa aveti o seara cit mai faina!