| Anamariana589 a întrebat:

Buna, am si eu o problema cu soriceii si nu stiu ce sa folosesc, am gasit pe net produsul acesta https://bit.ly/otrava-soareci-glodacid

Ce parere aveti, a incercat cineva?

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Da, pastilele cu gel sunt foarte eficiente. Pune 2-3 o data si nu le inlocui decat dupa ce sunt mancate, altfel riști ca acelasi exemplar sa le manance pe toate.

| Anamariana589 explică (pentru regis):

Multumesc mult!

| Lukasssz a răspuns:

Folosesti grausor din ala rosu!

| AncaDorina1993 a răspuns:

Depinde unde aveți șoriceii. Daca e in afara casei unde locuiți, merge să puneți grâușor. Dar daca sunt in casa si aveți copiii, logic nu puteți pune otrava. Turnați șapă pe jos. Pereții tencuiți, fara gauri. Si nu are pe unde sa mai vina șoarecele. Orice ați pune dacă nu astupați găurile vor veni alții înapoi.